III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 kwietnia 2024 roku

W każdą niedzielę okresu wielkanocnego zapraszamy na procesję, którą rozpoczynamy Mszę św. o godz. 11.00.

Dzisiaj na Mszy św. o g. 11.00 poświęcimy Ikony MB Nieustającej Pomocy, które będziemy przyjmować w naszych domach.

Obchodzimy dzisiaj VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego w Polsce. W naszej parafii głośne czytanie przebiega w godz. 12.00 – 15.00 w świetlicy parafialnej tzw. kominkowej. Serdecznie zapraszamy do salki, aby posłuchać oraz poczytać Pismo Święte. Zachęcamy, aby przy wyjściu z kościoła wylosować karteczki z cytatami fragmentów Pisma Świętego, które są na stolikach.

W poniedziałek po Mszy Świętej o g. 18.00 spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

W środę od g. 17.30 modlitwy Apostolatu MB Trzykroć Przedziwnej. Tego dnia rozpocznie się w naszej parafii peregrynacja ikon MB Nieustającej Pomocy. Parafia została podzielona na pięć rejonów, w których będziemy przekazywali sobie Ikonę, wraz z modlitewnikiem i księgą pamiątkową. Podział rejonów znajduje się w Michałkach

W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej z grupy sobotniej (klas III B + Borcz).

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej z grupy niedzielnej (klas III A i C).

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę inwestycyjną. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na hospicjum w ramach akcji Pola Nadziei.

Odeszły do wieczności śp. Katarzyna Sobisz, l. 82, z Borcza, pogrzeb odbędzie się we wtorek o g. 12.00; śp. Brygida Klawikowska, l. 61, z Kiełpina, pogrzeb odbył się w sobotę. Wieczny odpoczynek…

Zapowiedzi przedślubne:

• Klaudia Maria Sobisz, panna, Skrzeszewo,
      Bartłomiej Jeliński, kawaler, Kiełpino.