Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej

12 czerwca, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, nasi najmłodsi parafianie po raz pierwszy przyjęli Komunię Świętą.
Ten wyjątkowy dzień, od czasu którego mogą już w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej, z pewnością był dla bardzo ważny i na długo pozostanie w ich pamięci. Piękną uroczystość dzieci uświetniły aktywnym w niej udziałem – przedstawiciele drugoklasistów odczytali lekcję i modlitwę wiernych, a także przynieśli do ołtarza dary.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

21 czerwca dzieci pierwszokomunijne wyruszyły na wycieczkę. Odwiedziły Żywe Muzeum Ceramiki państwa Neclów w Chmielnie, CEiPR w Szymbarku oraz Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub w Sianowie, gdzie wzięły udział we Mszy Świętej i Drodze Krzyżowej.