Parafialne świętowanie Bożego Narodzenia – podsumowanie

Zbliża się święto Ofiarowania Pańskiego, jest to więc najlepszy czas na podsumowanie świątecznych obchodów w naszej parafii. W tym roku kiełpinianie i nie tylko mogli uczestniczyć w wielu ciekawych spotkaniach.

W okresie przedświątecznym w salce kominkowej odbyły się wieczory opłatkowe. Dzieci, młodzież, a także uczestnicy sobotnich spotkań integracyjnych wspólnie śpiewali kolędy, modlili się i dzielili radością nadchodzącego Bożego Narodzenia.

>>> GALERIA ZDJĘĆ – spotkanie dla dzieci <<<
>>> GALERIA ZDJĘĆ – spotkanie integracyjne <<<

Już 26 grudnia 2011 roku zgromadziliśmy się na corocznym wieczorze kolęd organizowanym przez zespół Aniołki. Grupa ta jak zwykle przedstawiła pięknie wykonane piosenki świąteczne, a w drugiej części koncertu zaprosiła wszystkich do wspólnego śpiewu. W czasie spotkania panowała ciepła, rodzinna atmosfera.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

W Nowy Rok miało miejsce kolejne wspaniałe wydarzenie. Teatrzyk Kiełek przedstawił jasełka. Przedstawienie zachwycało świetnie wykonaną scenografią i strojami licznych młodych aktorów.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

6 stycznia 2012 roku, w święto Trzech Króli, mogliśmy obejrzeć owoce pracy dzieci spotykających się co środę w salce kominkowej, które przygotowały specjalne nabożeństwo przy żłóbku. Najmłodsi parafianie zaprezentowali wierszyki.

W późniejszym czasie, 22 stycznia, gościliśmy w naszej parafii chór Bursztynowa Nuta z Gdyni, który wykonał koncert kolęd po Mszy Świętej dla młodzieży.

Natomiast 29 stycznia w kościele miało miejsce kolejne przedstawienie. Tym razem uczniowie naszej szkoły pokazali szerszej publiczności swoją wersję jasełek.

Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli swój trud i pracę w przygotowanie wszystkich spotkań, dzięki którym przeżywanie tegorocznego Bożego Narodzenia było jeszcze głębsze i owocniejsze. Jak widać, bardzo wiele się w ich czasie działo. Czekamy na następne okazje do wspólnego świętowania!