Odpust świętego Michała Archanioła

W najbliższą sobotę Kościół będzie przeżywał święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Nasza parafia będzie obchodzić ten dzień w szczególny sposób – jako odpust głównego jej patrona, świętego Michała Archanioła.

Z tej okazji Kiełpino odwiedzi ksiądz biskup Piotr Krupa, pod którego przewodnictwem zostanie w południe odprawiona uroczysta suma. Pozostałe Msze Święte odbędą się o 7:30, 9:30 i 18:00.

Gorąco zachęcamy do udziału w sobotnich uroczystościach,
niech ten dzień stanie się naszym wspólnym świętem!

W ramach przygotowań do nadchodzących wydarzeń warto przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania. Można to uczynić codziennie od 16:30 do 17:00 i od 17:30 do 18:00, a w piątek – już od 15:00. Ponadto o dobre przeżycie odpustu będziemy się modlić w środowej nowennie do MBNP.