Nowy Rok

Tegoroczne Boże Narodzenie już za nami, ale atmosfera świętowania trwa. Zbliża się koniec roku i w związku z tym zapraszamy na kolejne spotkania w kościele.

W sylwestra o 18:00 odbędzie się Msza Święta dziękczynna z nabożeństwem przebłagalnym i kazaniem sprawozdawczym.

1 stycznia Kościół będzie obchodził uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, która jest świętem nakazanym, co zobowiązuje wiernych do uczestnictwa w Eucharystii. Te zostaną odprawione o 9:30, 11:00, 12:00 i 18:00. O 9:15 odbędzie się nabożeństwo przy żłóbku, kierowane szczególnie do dzieci, ale nie tylko. O 17:00 teatrzyk Kiełek zaprezentuje jasełka. Serdecznie zapraszamy!

O błogosławieństwo w Nowym Roku będziemy się modlić w nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 2 stycznia.

Niech Ten, który jest Panem czasu

będzie źródłem wszelkiego błogosławieństwa

w nowym, 2013 roku.

Niech zatem Pan będzie z Wami! ;-)