Wieczór modlitewny

Już 7 grudnia odbędzie się kolejne z piątkowych spotkań modlitewnych, jakie od września regularnie organizuje młodzież naszej parafii.

Spotkanie otworzy o 19:00 okazja do spowiedzi. Pół godziny później rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z pieśniami i rozważaniami przygotowanymi przez młodzież z grupy Quis ut Deus. O 20:00 odprawiona zostanie Msza Święta.

Wieczorne spotkania modlitewne w parafii w Kiełpinie

Wszystko odbywać się będzie w wyjątkowej atmosferze przyciemnionego kościoła, skłaniającej do refleksji muzyki i – przede wszystkim – wspólnotowej modlitwy.

Podobne spotkania odbywają się w naszym kościele w każdy 1. i 3. piątek miesiąca. Organizującej je młodzieży zależy na tym, aby gromadziły one coraz więcej osób gotowych do pogłębiania swojej wiary.

Zapraszamy wszystkich, spotkajmy się w piątek w kościele!