Wieczór modlitewny w intencji osób chorych

1 lutego, jak w każdy pierwszy piątek miesiąca, parafialna grupa młodzieżowa Quis ut Deus zaprasza wszystkich parafian do wspólnej modlitwy. Tym razem towarzyszyć nam będzie szczególna intencja.

Zaproszenie na wieczór modlitewny

Zapraszamy wszystkich na wieczór modlitewny w pierwszy piątek miesiąca, 1 lutego 2013 r. Nasza wspólna modlitwa rozpocznie się o godz. 19:30. Będziemy adorować Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, a potem o godz. 20:00 w półmroku kiełpińskiego kościoła rozpocznie się najpiękniejsze na ziemi spotkanie z Bogiem – Msza Święta. W tym miesiącu pragniemy modlić się za ludzi chorych. W lutym bowiem przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego (11 lutego). Modlitwa za chorych jednoczy ludzi w różnym wieku, różnych stanów, gdyż każdy z nas zapewne zna kogoś, komu jest ona szczególnie potrzebna. W naszych rodzinach i środowiskach nie brakuje ludzi chorych. Za nich chcemy się modlić – o zdrowie, o siłę w niesieniu krzyża choroby, o radość wewnętrzną i pokój. W tej intencji pragniemy modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes. Zapraszamy!