Parafialna pielgrzymka do Wilna

Od 27 do 29 września miała miejsce parafialna pielgrzymka do Wilna. W wyjeździe do stolicy Litwy brało udział 48 osób, w tym 2 księży: ks. Andrzej Megger i ks. Arkadiusz Liberski.

W ciągu tych trzech dni pielgrzymi zwiedzili między innymi Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, cmentarz na Rossie, Górę Trzech Krzyży i muzeum Adama Mickiewicza. W niedzielę odwiedzili też Ostrą Bramę, gdzie specjalnie dla nich sprawowana była Msza Święta. Wracając, zatrzymali się w Trokach.

Podczas wyjazdu nasi parafianie spotkali się z siostrą Laurą ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego, która opowiedziała im o wileńskim etapie życia św. siostry Faustyny Kowalskiej oraz o obrazie „Jezu, ufam Tobie” namalowanym właśnie w Wilnie.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<