Boże Narodzenie

Właśnie rozpoczyna się przepiękny czas Bożego Narodzenia, czas świętowania przyjścia na świat naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. To jedna z najważniejszych uroczystości w roku liturgicznym. Cieszmy się nią i zadbajmy o jej głębokie przeżycie.

Święta Rodzina

W Wigilię o 16:00 zostanie odprawiona Msza Święta w Borczu, natomiast później będziemy gromadzić się na uroczystych Pasterkach w Kiełpinie: o 18:00 (szczególnie dla dzieci i osób starszych), o 22:00 (z udziałem scholi parafialnej) i o 24:00 (główne nabożeństwo).

25 grudnia Msze Święte odbędą się o 9:30, 11:00, 12:00 i 18:00.

W drugi dzień świąt porządek Mszy Świętych taki jak w niedzielę. Dzieci zapraszamy już o 9:20, ponieważ 10 minut przed Eucharystią rozpocznie się nabożeństwo przy żłóbku. Po południu, o 15:00, serdecznie zachęcamy wszystkich do spotkania na rodzinnym kolędowaniu.

27 grudnia odbędą się pierwsze parafialne wizyty duszpasterskie. Ich harmonogram opublikujemy w najbliższym czasie.

Błogosławionego świętowania narodzenia Chrystusa!