Grudniowy wieczór modlitewny – wokół Adwentu

Nadchodzi pierwszy piątek miesiąca. Tradycją naszej parafii stały się już odbywające się tego dnia wieczorne spotkania modlitewne połączone z Mszą Świętą. Na kolejne z nich zapraszamy już 6 grudnia.

Grudniowy wieczór poświęcony będzie tematyce adwentowej, może się więc stać pięknym wprowadzeniem w czas oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. Od 19:00 można będzie przystąpić do spowiedzi, o 19:30 rozpocznie się adoracja, a zwieńczeniem będzie Msza Święta o 20:00.

Na to przepełnione wspaniałą atmosferą zatrzymania się, skupienia i modlitwy spotkanie zaproszony jest każdy, kto chce rozwijać swoją wiarę. Czekamy!

Wieczór modlitewny jak zwykle przygotowuje młodzież zorganizowana w parafialnej grupie Quis ut Deus.