Jubileusz istnienia scholi

Mszą Świętą w południe rozpoczęły się 15 czerwca obchody 25. rocznicy powstania w Kiełpinie scholi parafialnej. Z tej okazji zebrali się ci, którzy byli jej członkami w ciągu mijającego ćwierćwiecza oraz ci, którzy w tym czasie przysłuchiwali się ich twórczości.

Po zakończeniu Eucharystii prezbiterium wypełniło się kilkudziesięcioosobowym chórem złożonym z byłych i obecnych muzyków grupy. Kościół przez blisko godzinę rozbrzmiewał pięknie wykonanymi i pełnymi pozytywnej energii utworami, którym przysłuchiwali się zgromadzeni ludzie w każdym wieku.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

Jubileusz był świetną okazją, aby ponownie zobaczyć znajomych z rodzinnych stron, którzy obecnie żyją w różnych zakątkach Polski i świata i powspominać wspólne chwile, a także by doświadczyć radości wspólnoty Kościoła.

Życzymy naszej scholi kolejnych wspaniałych rocznic, a czas między nimi niech będzie wypełniony dalszą pracą, która Bogu oddaje cześć, a ludziom przynosi radość.