Przedodpustowy konkurs dla dzieci i młodzieży

Zbliża się tegoroczny odpust Michała Archanioła. Zanim odbędzie się ta uroczystość, zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii do udziału w związanym z nią konkursie.

Zadaniem dla uczniów szkoły podstawowej będzie stworzenie projektu parafialnego kalendarza na 2015 rok, a dla młodzieży – opracowanie koncepcji gry planszowej. Powinny one wykorzystywać następujące motywy: Kiełpino (jako miejscowość), kościół, życie parafii oraz postaci św. Michała Archanioła i św. Jana Pawła II. Wykonawcy mogą łączyć się w grupy, niekoniecznie skupiające osoby z tej samej klasy. Prace należy dostarczyć do 26 września do pań katechetek lub biura parafialnego.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 października, podczas zakończenia rekolekcji ewangelizacyjnych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do udziału!