Rekolekcje ewangelizacyjne i odpust

W najbliższą sobotę wieczorem rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje ewangelizacyjne. Czeka nas wiele wartościowych wydarzeń. Będziemy słuchać nauk, modlić się o Boże błogosławieństwo dla rozpoczętej właśnie rozbudowy kościoła, wysłuchamy także koncertu scholi oraz przeżyjemy odpust Michała Archanioła i wprowadzenie relikwii świętego Jana Pawła II. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem.

29 wrzeplakat-odpust-Michała-2014śnia przypada święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Co roku jest to w Kiełpinie dzień odpustu parafialnego. Tym razem uroczystość będzie szczególna, ponieważ podczas Mszy Świętej, którą o 17:00 odprawi biskup pomocniczy naszej diecezji Wiesław Śmigiel odbędzie się wprowadzenie relikwii świętego Jana Pawła II oraz wmurowanie kamienia węgielnego pod nową część świątyni.

Na środę natomiast zaplanowana jest Msza o uzdrowienie.

Tak się wspaniale złożyło, że rekolekcje ewangelizacyjne zbiegły się w czasie z rozpoczęciem rozbudowy naszego kościoła. Będą więc one szczególną okazją, aby prosić Boga o łaski potrzebne do pomyślnego przeprowadzenia tej inwestycji.

Poniżej przedstawiamy plan nadchodzących rekolekcji.

SOBOTA – 27 września

18:00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną

NIEDZIELA – 28 września

7:30, 9:30 (dzieci), 11:00, 12:00 (młodzież), 18:00 – Msze Święte z nauką rekolekcyjną

PONIEDZIAŁEK – 29 września

9:30 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
10:30 – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną
16:30 – koncert parafialnej scholi
17:00suma odpustowa pod przewodnictwem księdza biskupa Wiesława Śmigla (wprowadzenie relikwii świętego Jana Pawła II, nauka rekolekcyjna)
20:00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną (nie tylko) dla młodzieży, Apel Jasnogórski

WTOREK – 30 września

9:30 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
16:00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
16:30 – 20:00 – spowiedź dorosłych
18:00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
20:00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną (nie tylko) dla młodzieży, Apel Jasnogórski

ŚRODA – 1 października

9:30 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
16:00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
16:30 – 20:00 – spowiedź dorosłych
18:00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
20:00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną (nie tylko) dla młodzieży, Apel Jasnogórski

Jak zwykle zachęcamy do jak najliczniejszego udziału!