Spotkania opłatkowe parafialnych wspólnot

Grudzień to czas, w którym z każdym dniem coraz bardziej czekamy na zbliżające się Boże Narodzenie. W tej atmosferze odbywają się liczne spotkania opłatkowe. Nie brakowało ich także w naszej parafii.

Wszystko zaczęło się już 8 grudnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, kiedy w salce kominkowej zebrali się kiełpińscy seniorzy. Następnie w bożonarodzeniowym klimacie swoje ostatnie przed świętami spotkania spędzili dzieci, młodzież i członkowie wspólnoty integracyjnej.

Tworzący parafialne grupy i nasi księża gromadzili się, aby dzielić się radością zbliżającego się Narodzenia Pańskiego. Po lekturze Pisma Świętego i modlitwie miło spędzali czas, rozmawiając, składając sobie życzenia i śpiewając kolędy.