Po rekolekcjach Otwarte Drzwi

Dnia 27.02-01.03.15.r w Parafii pw. św Michała Archanioła w Kiełpinie odbyły się rekolekcje ,,Otwarte drzwi” dla młodzieży przystępującej do bierzmowania i nie tylko. Piątkowy wieczór rozpoczęto Mszą Świętą o owocne przeżycie tego czasu. Następnie została skierowana do młodzieży konferencja na temat Bożej miłości. Głównym wątkiem kolejnego dnia był grzech i nawrócenie. Bardzo wielu młodych ludzi przystąpiło do sakramentu spowiedzi. Elementem kulminacyjnym soboty była modlitwa o wylanie Ducha Świętego, która najbardziej dotknęła młodych i sprawiła, że dużo osób się otworzyło. Podczas modlitwy Duch Święty ukazał swoją moc młodzieży poprzez łzy, radość i spoczynki w Duchu Świętym. W niedzielę młodzi uczestniczyli we Mszy Świętej oraz wysłuchali konferencji na temat wspólnoty. Rekolekcje zostały poprowadzone przez osoby posługujące w Szkole Nowej Ewangelizacji z Lublina a także ks. Radka Karczewskiego z pelplińską diakonią ewangelizacji. To weekendowe spotkanie odbywały się w Kiełpinie w Gospodarstwie Agroturystycznym „U Rychertów”. Miejmy nadzieje, że ten czas przyniesie oczekiwane owoce.