Koncert Grace Gospel Choir

W sobotnie popołudnie, 28 maja, nasz kościół na kilkadziesiąt minut wypełnił się głośnym, pełnym radości śpiewem i niezwykłą energią. Wszystko za sprawą koncertu zespołu Grace Gospel Choir, który przyjechał do Kiełpina z Trójmiasta.

Grace Gospel Choir to chór powstały w Gdańsku w 2004 roku, zrzeszający chrześcijan różnych wyznań, którzy wspólnie poprzez muzykę uwielbiają Boga. Jego obecną dyrygentką jest Anna Baranowska, a wśród występujących w nim artystów jest także nasza parafianka, Emilia Sopelak.

W minioną sobotę chór zawitał do Kiełpina. Tutaj nie tylko zaprezentował porywające piosenki religijne, ale też zaangażował zebranych w ich wykonywanie. Na zakończenie miała miejsce mała niespodzianka – wszyscy zaśpiewali Sto lat dla księdza proboszcza, który poprzedniego dnia obchodził urodziny.

>> GALERIA ZDJĘĆ <<<