Nowi członkowie straży honorowej

2 lutego, w święto Ofiarowania Pańskiego, powiększyło się grono członków parafialnej straży honorowej.

Uroczyste zaprzysiężenie miało miejsce podczas wieczornej Mszy Świętej, po Komunii. Następnie w salce kominkowej odbyło się krótkie spotkanie, w ramach którego 13 nowym członkom wręczono pamiątkowe dokumenty potwierdzające ich wstąpienie do bractwa oraz medaliki poświęcone wcześniej przez księdza opiekuna. Na zakończenie zebrani wysłuchali fragmentu Ewangelii według świętego Jana.

Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa jest stowarzyszeniem, którego członkowie każdego dnia przez jedną godzinę, nie przerywając codziennych obowiązków, towarzyszą myślą i sercem Jezusowi. Zachęcamy do dołączenia – więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

 

Kategoria: Z życia parafii