Kolędy 2018/2019

Tuż po Bożym Narodzeniu rozpoczną się tegoroczne wizyty duszpasterskie. Zachęcamy do zapoznania się z ich harmonogramem.

Wzorem ubiegłych lat, w okresie odbywania kolęd w dni powszednie nie będzie odprawiana Msza o 17:00, a biuro parafialne będzie czynne tylko rano, godzinę po porannej Eucharystii.

data dzień
tygodnia
godzina
rozpoczęcia
wizyt
miejsce
27.12.2018 czwartek 14:00 1) ul. Długa numery parzyste: 36a – 4
2) ul. Długa numery nieparzyste: 59 – 1a
28.12.2018 piątek 14:00 1) ul. Piaskowa do p. Szrederów
2) ul. Krzywa, ul. Cukiernicza, ul. Brzozowa
3) ul. Przy Krzyżu, ul. Świerkowa
29.12.2018 sobota 10:00 1) Mezowo I część
2)
Mezowo II część
3) Mezowo III część
30.12.2018 niedziela 14:00 1) ul. Kartuska I część, ul. Zaułek, ul. Żwirowa
2) ul. Kartuska
II część
2.01.2019 środa 14:00 1) Leszno ul. Słoneczna, ul. Bolesława, ul. Rzemieślnicza, ul. Rolnicza
2) Leszno ul. Kwiatowa, ul. Starowiejska, ul. Widokowa
3) Leszno ul. Szkolna, ul. Krótka
3.01.2019 czwartek 14:00 1) Bory ul. Leśna, ul. Osiedlowa (numery 25 – 31, 64, 62, 60)
2) Bory ul. Długa (numery 80 – 94a, 113), ul. Wrzosowa, ul. Cyprysowa
3) ul. Długa numery 62 – 78, 87a – 103, ul. Majkowskiego, ul. Cicha, ul. Podlaska, ul. Spacerowa, ul. Wiosenna, ul. Pogodna
4.01.2019 piątek 14:00 1) ul. Grodziskowa I część, ul. Górna, ul. Szeroka numery parzyste
2) ul. Grodziskowa II część, ul. Szeroka numery nieparzyste, ul. Palmowa
3) ul. Księdza Arasmusa
5.01.2019 sobota 10:00 1) ul. Starowiejska do p. K. Hinc włącznie
2) ul. Szkolna
od p. Macholów do p. Formelów
3) ul. Osiedle Piotruś Pan, ul. Starowiejska
numery 25 – 31, 26 – 34
7.01.2019 poniedziałek 14:00 1) ul. Osiedlowa numery 1 – 10, do 32b, ul. Kościuszki, ul. Sucharskiego
2) ul. Hallera, ul. Sikorskiego, ul. Księdza Sychty
3) ul. Piłsudskiego, ul. Generała Maczka
8.01.2019 wtorek 16:00 1) ul. Wybickiego
2) ul. Bema
9.01.2019 środa 14:00* 1) ul. Starowiejska od p. Herbaszów do p. Hinców, ul. Jana Pawła II, ul. Boczna
2) ul. Starowiejska od p. Grzeniów do p. Zielińskich
3) (od 15:00) ul. Szkolna do p. Kerlinów
10.01.2019 czwartek 14:00 1) ul. Raduńska, ul. Kaszubska, ul. Klonowa
2) ul. Piękna, ul. Urocza, ul. Osiedlowa numery 58 – 34, 23, 23a, 38a
3) ul. Długa numery 75 – 85, 40 – 60, ul. Dolna
11.01.2019 piątek 14:00* 1) (od 15:00) ul. Energetyków I część (od p. K. Arenta), ul. Starowiejska do p. Flisykowskich, ul. Okrężna
2) Pustki nad jeziorem, ul. Energetyków, ul. Zielona, ul. Pod lasem
12.01.2019 sobota 11:00 1) Somonino część należąca do parafii św. Michała (ul. Kasztelańska, os. Żurawie)
2) Somonino II część należąca do parafii św. Michała (ul. Kartuska, os. Bernardyno)
14.01.2019 poniedziałek 14:00 1) ul. Dworcowa, ul. Przy torach
2) ul. Kolejowa
strona przy cmentarzu
15.01.2019 wtorek 14:00 1) ul. Kolejowa II część (od p. Rolbieckich)
2) ul. Kolejowa II część (od p. Szwichtenbergów)
16.01.2019 środa 14:00 ul. Konopnickiej, ul. Orzeszkowej, ul. Mickiewicza
17.01.2019 czwartek 14:00 1) Borcz Wybudowanie I część
2) Borcz Wybudowanie II część
18.01.2019 piątek 14:00* 1) (od 15:00) Borcz od p. Kreftów
2) Borcz od p. Mielewczyków
19.01.2019 sobota 10:00 1) Borcz od p. Elgertów
2) Borcz od p. Onaszów
21.01.2019 poniedziałek 14:00 1) Trątkownica, Mały Dwór
2) Borcz Aleja Lipowa

* W wybrane dni jeden z księży rozpoczyna wizyty od 15:00 – szczegóły przy nazwach ulic.

Kategoria: Z życia parafii