Aniołki

„Aniołki” to dziecięcy zespół wykonujący piosenki w większej części o tematyce religijnej. Powstał jesienią 2008 roku z inicjatywy Anny Gliniewicz i Emilii Sopelak. Jego znakiem rozpoznawczym są jasnoniebieskie togi oraz świetnie wykonane, żywiołowe piosenki. Młodzi wykonawcy śpiewają naturalnie i spontanicznie. Oprócz uświetniania niedzielnych Mszy świętych w parafii i poza nią, „Aniołki” biorą udział w różnych ciekawych imprezach, m.in. Święcie Jagody, Przystanku Świętego Mikołaja i Dniu Seniora. Ponadto od początku istnienia co roku gromadzą parafian na wieczorach kolędowych. Obecnie do zespołu należy 20 dzieci w wieku od 5 do 12 lat.