Peregrynacja obrazu MB Królowej Rodzin

Na terenie naszej parafii od 1 października 2015 roku trwała peregrynacja obrazu Matki Bożej Królowej Rodzin. Kolejne rodziny przyjmowały wizerunek Maryi, aby wspólnie się modlić. Peregrynacja Obrazu Matki Bożej w wizerunku Trzykroć Przedziwnej zakończyła się po 1001 dniach 21 czerwca 2018 roku

Przypominamy , że w każdą środę po Mszy Świętej odprawianej o 17:00 krąg modlitewny Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i Zwycięskiej Królowej Nowej Ewangelizacji                                                                                                                    prowadzi adorację przed Najświętszym Sakramentem,na którą zapraszamy wszystkich,                                                                                                    a szczególnie rodziny aktualnie zaangażowane w Apostolacie Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.