Dla narzeczonych i małżeństw

Parafialna Poradnia Rodzinna

Anna Formella
numer telefonu: 502‑058‑045

Weekendy dla narzeczonych z lekcją tańca

Weekend dla narzeczonych to autorski program przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzony przez zespół Dobry Początek powołany przez biskupa diecezjalnego. Katechezę, będącą raczej świadectwem życia niż wykładem, prowadzą pary małżeńskie i księża. Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Zapisy: www.ewangelizacjapelplin.pl. Zapisy są możliwe, kiedy na stronie pojawi się formularz zgłoszeniowy dotyczący określonego terminu, czyli od około dwóch miesięcy przed planowanym Weekendem, i kończą się zapełnieniem ograniczonej liczby uczestników.

Spotkania małżeńskie

Spotkania małżeńskie to nazwa weekendowych rekolekcji dialogu małżeńskiego, które mają na celu lepsze i głębsze zrozumienie się męża i żony oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku.

zapisy: Iwona i Krzysztof Dolewowie (numer telefonu: 58‑683‑80‑01; od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 20:00)

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Więź

• konsultacje psychologiczne
  • poradnictwo rodzinne
  • nauka metod rozpoznawania płodności wg prof. Rӧtzera
  • konsultacje w zakresie seksualności
  • naprotechnologia
  • porady wychowawcze
  • mediacje rodzinne
  • psychoterapia indywidualna
  • psychoterapia par
  • psychoterapia rodzinna
  • psychoterapia grupowa
  • grupy młodzieżowe
  • grupy wsparcia
  • treningi
  • warsztaty
  • rozmowa z księdzem lub spowiedź
  • porady prawne

Ośrodki mieszczą się w Starogardzie Gdańskim, Kościerzynie, Tczewie, Chojnicach i Kartuzach.

informacje: www.centrumwiez.pl
numer telefonu: 730‑133‑582