Domowy Kościół świętował

Ostatnia niedziela każdego roku jest Niedzielą Świętej Rodziny. Jest też dniem patronalnym wspólnoty Domowego Kościoła. Z tej okazji krąg rodzin Domowego Kościoła który działa w naszej parafii spotkał się na wspólnym świętowaniu z tej okazji.

2 stycznia 2019

Świąteczne życzenia

Na radosne święta Narodzenia Pana wszystkim Parafianom i miłym Gościom składamy wiele dobrych życzeń, by w sercach Waszych zagościł pokój Boży, jaki na świat przynosi nowo narodzony Zbawiciel Jezus Chrystus Król Pokoju.
Niech zatem Pan będzie z Wami!

24 grudnia 2018

Kolędy 2018/2019

Tuż po Bożym Narodzeniu rozpoczną się tegoroczne wizyty duszpasterskie. Zachęcamy do zapoznania się z ich harmonogramem.

23 grudnia 2018

Zapraszamy na rekolekcje adwentowe

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy tegoroczne rekolekcje adwentowe. Wygłosi je ks. Bogdan Kulik, misjonarz Świętej Rodziny i duszpasterz Apostolstwa Dobrej Śmierci. Zachęcamy do zapoznania się z ich programem.

8 grudnia 2018

Zaproszenie na pielgrzymkę do Ziemi Świętej

Za kilka miesięcy, w lutym przyszłego roku, odbędzie się dziesięciodniowa pielgrzymka do Ziemi Świętej i Jordanii. Przedstawiamy jej plan i informacje dotyczące zapisów.

30 października 2018