I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

21 lutego 2021 roku

W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Rity, po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Młodzieżowego Kręgu Biblijnego.

W środę o godz. 17.30 modlitwy Apostolatu Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 17.30, dla młodzieży i pracujących o godz. 20.00.

W niedzielę przed Mszą Świętą o godz. 12.15 nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.00. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na WSD w Pelplinie i wszystkie ofiary składane na konto parafialne. Za tydzień zbiórka do puszki na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”.

Zachęcamy do wsparcia akcji Caritas Polska w postaci jałmużny wielkopostnej. Głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi społecznej na los osób starszych i cierpiących w czasie pandemii oraz ich wsparcie dzięki datkom zbieranym do skarbonek, które wyłożone są na ołtarzach bocznych.

W zakrystii można jeszcze nabyć książki przygotowane przez Wydział Duszpasterski, które mają być pomocą do przeżycia indywidualnych rekolekcji wielkopostnych. Cena książki wynosi 20 zł.

Młodzieżowy Krąg Biblijny działający w naszej parafii na czas Wielkiego Postu przygotował specjalny dodatek do „Michałków”, w którym będą publikowane treści związane z okresem Wielkiego Postu.

Odeszli do wieczności śp. Zofia Rychert, śp. Rafał Onasz z Borcza (pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00) oraz śp. Andrzej Wejer (pogrzeb we wtorek o godz. 13.00). Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…