II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2024 roku

W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca oraz biorących udział w Seminarium Odnowy Wiary.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

W środę od g. 17.30 modlitwy Apostolatu MB Trzykroć Przedziwnej.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 17.30, dla młodzieży, wszystkich pracujących o godz. 19.30. Ofiary składane tego dnia są przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego. W pierwszy piątek o godz. 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Najświętszemu Sercu Jezusa. Spowiedź święta od 16.00 do 17.00 oraz od 19.30 do 20.00. Zachęcamy do spowiedzi w ciągu całego najbliższego tygodnia. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.00.

W pierwszą sobotę miesiąca od godz. 6.30 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy św. odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Dziękujemy za dzisiejszą kolektę. Prosimy o zwrócenie uwagi na sposób parkowania wzdłuż ulicy ks. Arasmusa w trakcie Mszy Świętej. Pojazdy nie mogą przeszkadzać w poruszaniu się pieszym i mieszkańcom oraz utrudniać przejazdu służbom ratunkowym.

Krąg Arasmusa wspólnie z Centrum Kultury w Kartuzach, organizuje specjalnie dla kinomanów z Kiełpina, projekcję filmu „The Chosen IV”. 11 marca, godz. 10.00, koszt 20 zł. Proponujemy miejsce w samochodzie dla niezmotoryzowanych. Zapisy do 8.03. Kontakt 726 930 615.

Odeszli do wieczności: śp. Zbigniew Szymichowski l. 65 z Leszna, pogrzeb w poniedziałek o g. 13.00; śp. Stanisław Brylowski z Somonina pochodzący z Borcza l. 87, pogrzeb w poniedziałek o g. 14.30.

Zapowiedzi przedślubne:

• Sebastian Adam Sikora, kawaler, Łebno
      Laura Maria Piekarska, panna, Kiełpino.