XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 września 2021 roku

Dzisiaj odbędą się nasze dożynki parafialne. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony o g. 12:15. Zapraszamy na Festyn Dożynkowy.

W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Przyjaciół Oblubieńca. O g. 20.00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.

We wtorek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o g. 7.15, 9.30, 17.00 i 18.00. Zachęcamy, aby przynieść do kościoła krzyże z naszych domów. Zachęcamy młodzież do wstąpienia do Młodzieżowego Kręgu Biblijnego. Spotkanie po Mszy św. wieczornej w salce.

W środę o g. 17.30 modlitwy Apostolatu MB Trzykroć Przedziwnej

W czwartek po Mszy Świętej wieczornej obowiązkowe spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ponadpodstawowych.

W piątek po wieczornej Mszy Świętej młodzież z Kręgu Biblijnego zaprasza na modlitewne czuwanie przed wspomnieniem św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Zapraszamy w sposób szczególny kandydatów do sakramentu bierzmowania.

W sobotę na stadionie w Kiełpinie odbędzie się V Bieg Żelaznego, czyli Kartuski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Szczegóły na plakacie.

20 września, tj. w poniedziałek, o g. 19.00 na sali gimnastycznej w Kiełpinie odbędzie się zebranie wiejskie.

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę inwestycyjną. Dziękujemy również grupie świętego Józefa za prace przy kościele i cmentarzu oraz p. Marii za przycięcie róż.

Zapowiedzi przedślubne:

• Michał Neubauer, kawaler, Borcz,
      Patrycja Flisikowska, panna, Kartuzy.

Odszedł do wieczności śp. Bernard Okrój, l. 91. Pogrzeb odbył się w poniedziałek.