I NIEDZIELA ADWENTU

27 listopada 2022 roku

Wczoraj odbyły się dekanalne rozgrywki w piłkę nożną Służby Liturgicznej. Nasi najmłodsi ministranci zajęli II miejsce, lektorzy IV miejsce, lektorzy starsi również II miejsce. Dziękujemy ks. Dawidowi za przygotowania i treningi.

Zapraszamy do udziału w roratach, codziennie o godz. 7.00. Zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych zachęcamy do przychodzenia z lampionami, które symbolizują czujność i gotowość na przyjście Pana.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

We wtorek o godz. 17.45 nabożeństwo do Św. Michała Archanioła. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Młodzieżowego Kręgu Biblijnego.

W środę o godz. 17.30 modlitwy Apostolatu MB Trzykroć Przedziwnej.

W pierwszy czwartek o godz. 17.30 adoracja i modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa. Po Mszy św. wieczornej możliwość adoracji do godz. 21.00.

W pierwszy piątek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Najświętszemu Sercu Jezusa. Spowiedź święta od 16.00 do 17.00 oraz od 19.00 do 20.00. Zachęcamy do spowiedzi w ciągu całego najbliższego tygodnia.

W pierwszą sobotę miesiąca od godz. 6.30 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy św. odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 wymiana tajemnic różańcowych.

Dziękujemy za dzisiejszą kolektę. Pani Marii za upleciony wieniec, Panom Sylwestrom za lampion adwentowy. Zachęcamy do nabywania opłatków na stół wigilijny; ofiary przeznaczone będą na ogrzewanie kościoła. W zakrystii można nabyć świece Caritas.

Odszedł do wieczności śp. Roman Elgiert, l. 64, z Kiełpina, pogrzeb odbył się w sobotę, oraz śp. Elżbieta Mackojć, l. 82. Wieczny odpoczynek…