XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

9 sierpnia 2020 roku

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o 11:00 uroczyście pożegnamy ks. wikariusza Pawła, który z dniem 20 sierpnia kończy posługę w naszej wspólnocie parafialnej.

W poniedziałek po Mszy Świętej o 18:00 spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.

W środę od 17:30 modlitwy apostolatu Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

W sobotę, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w niedzielę: o 7:30, 9:30, 11:00 oraz 12:15. O 18:00 Msza z liturgią niedzielną. Podczas wszystkich Mszy Świętych błogosławieństwo kwiatów i ziół.
Podczas Mszy Świętej o 18:00 uroczyste zawierzenie Jezusowi przez Maryję. Należy zabrać książkę z aktem ofiarowania, medalik z Niepokalaną oraz świecę. Osoby po raz pierwszy podejmujące zawierzenie powinny skorzystać ze spowiedzi generalnej.

Bóg zapłać za ofiary na kolektę inwestycyjną.

W zakrystii lub u ministrantów można nabyć prasę katolicką i Michałki.

Sołtys Kiełpina ogłasza, że 20 sierpnia o 17:30 na sali gimnastycznej w Kiełpinie odbędzie się zebranie wiejskie. Prośba, by pamiętać o maseczkach oraz bezpiecznej odległości podczas zebrania.

Zapowiedzi przedślubne:

• Marek Szymon Herbasz, kawaler, zamieszkały w Kiełpinie,
      Weronika Anna Szleja, panna, zamieszkała w Hopowie;
    • Robert Kaszuba, kawaler, zamieszkały w Kiełpinie,
      Aleksandra Anna Woldrich, panna, zamieszkała w Kiełpinie;
    • Marcin Mikołaj Górski, kawaler, zamieszkały w Mezowie,
      Joanna Anna Włodarczyk, panna, zamieszkała w Tomaszowie Lubelskim.