XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
15 października 2017 roku

Dzisiaj po Mszy Świętej o 9:30 katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

Nowenna do MBNP w środę o uwolnienie dla uzależnionych.

W naszej parafii trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Królowej Rodzin. Wszystkich, którzy przyjęli już obraz i tych, którzy będą go przyjmować zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w każdą środę po Mszy Świętej odprawianej o 17:00.

W niedzielę, 22 października, o 12:15 nabożeństwo ku czci świętej Rity.

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Będą one odprawiane przez cały październik codziennie o 17:30. Prosimy o liczny udział.
Dzieci zapraszamy we wtorki i czwartki. Dzieci bardziej ambitne zapraszamy do uczestnictwa w różańcach przez cały tydzień – będziemy rozdawać obrazki.
W poniedziałki i środy uczęszczać będzie na różańce młodzież z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych; obowiązkowo kandydaci do sakramentu bierzmowania (klasy III i II gimnazjum), którzy otrzymywać będą pieczątki.

Wszystkich, którym leży na sercu obrona życia zachęcamy do złożenia swego podpisu – można to uczynić przy wyjściu z kościoła.

W naszej diecezji sporo miejscowości zostało poszkodowanych na skutek sierpniowych nawałnic. By pomóc naszym diecezjanom, ksiądz biskup zainicjował akcję „Parafia parafii”. Nasza kiełpińska parafia w miarę możliwości i zgłaszanego zapotrzebowania będzie pomagała parafii Sośno. Wichura zniszczyła tam całkowicie 6 domów mieszkalnych, 126 poważnie uszkodziła, narobiła szkód w 215 zabudowaniach gospodarczych. Będziemy w najbliższym czasie starali się koordynować pomoc dla Sośna. Mogą to być produkty rolnicze, materiały budowlane – zależnie od zgłoszonego zapotrzebowania. Można bezpośrednio kontaktować się z proboszczem parafii Sośno, księdzem Andrzejem Jaskułą – tel. 694-451-750.

Bóg zapłać za comiesięczne ofiary na rozbudowę kościoła składane przez rodziny naszej parafii.

Zapraszamy do nabywania dobrej lektury – na czytelników czekają: Pielgrzym, Michałki, Gość Niedzielny, W Rodzinie.

Zachęcamy zainteresowanych do dołączenia do wspólnoty ministrantów.

SPOTKANIA FORMACYJNE

Spotkanie formacyjne dla dorosłych, członków modlitewnej wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca dziś po wieczornej Mszy Świętej, o 18:50.

W środy od 15:30 do 17:00 zapraszamy dzieci i młodzież zainteresowanych grą w szachy i w inne ciekawe gry planszowe na zajęcia, które odbywają się w salce kominkowej.

Zapraszamy na spotkania formacyjne w salce kominkowej pod plebanią:
dzieciczwartek o 19:00,
młodzieżpiątek o 19:00.

Spotkania w ramach poszczególnych róż różańcowych. Po wieczornej Mszy Świętej, w salce kominkowej:
– w poniedziałek spotkanie róż różańcowych p. Leszka Plichty i p. Jolanty Wrońskiej,
– we wtorek spotkanie róży różańcowej p. Zofii Piotrowiak.

Share on Facebook44Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone