XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1 sierpnia 2021 roku

Dzisiaj po Mszy św. o g. 11.00 wymiana tajemnic różańcowych.

W poniedziałek po Mszy św. o g. 18.00 spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

We wtorek o g. 17.30 modlitwy Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po nabożeństwie spotkanie w salce.

W środę o g. 17.30 modlitwy Apostolatu MB Trzykroć Przedziwnej.

W pierwszy czwartek o g. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa.
W budynku Wspólnej Chaty o g. 16.00 dyżur pełnić będzie dzielnicowy.

W pierwszy piątek o g. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Najświętszemu Sercu Jezusa. Po modlitwie spotkanie w salce Straży Honorowej. Spowiedź święta od 16.00 do 17.00 oraz od 19.00 do 20.00. Zachęcamy do spowiedzi w ciągu całego najbliższego tygodnia. Biuro w tym dniu będzie nieczynne.

W pierwszą sobotę miesiąca o g. 6.45 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi. Tego dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie p. Krzysztofa, który w minionym tygodniu zakończył prace związane z malowaniem elewacji plebanii. Składamy serdeczne Bóg zapłać firmie Izobud i Górski za ofiarowane farby.

Dziękujemy grupie świętego Józefa za prace porządkowe na cmentarzu oraz przy kościele.

Wczoraj odbyła się pielgrzymka do Skrzatusza i Górki Klasztornej. Bóg zapłać księdzu Dawidowi za opiekę duchową.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na tacę. W przyszłym tygodniu kolekta inwestycyjna.

Wszystkim parafianom, a także osobom spędzającym urlop na terenie naszej parafii życzymy miłego wypoczynku!

Zapowiedzi przedślubne:

• Łukasz Wróblak, Kiełpino,
      Ilona Weronika Komkowska, Kiełpino.