II NIEDZIELA WIELKANOCNA

11 kwietnia 2021 roku

Mając na uwadze nowe rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia, prosimy o przestrzeganie wszelkich dobrze nam znanych zasad higieny i bezpieczeństwa.

Dzisiaj o g. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do odmawiania Koronki w naszych domach przed obrazem Jezusa Miłosiernego w Godzinie Miłosierdzia.

W poniedziałek po Mszy Świętej o g. 18.00 spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Młodzieżowego Kręgu biblijnego. Zachęcamy do wspólnoty młodzież od klasy 6 SP.

W środę od g. 17.30 modlitwy Apostolatu Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Po Mszy wieczornej zbiórka dla ministrantów.

W sobotę o g. 10.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę inwestycyjną. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszki na cele charytatywne Kościoła.

Dziękujemy panu Sylwestrowi za wypolerowanie miejsca przewodniczenia, gongu oraz trybularza.

Na naszym cmentarzu trwają prace pielęgnacyjne drzewostanu.

Odeszła do wieczności śp. Jadwiga Kaszuba. Pogrzeb odbył się w czwartek.

Sołectwo zaprasza na wykład nt. znaczenia związków roślinnych w diecie współczesnego człowieka. Odbędzie się ono w formule online w najbliższy piątek o g. 16.30. Więcej informacji na stronie kielpino.eu.

Zapowiedzi przedślubne:

• Adrian Mirosław Lejk, zam. w Żychlinie,
      Joanna Kinga Stalke, zam. w Kiełpinie;
    • Patryk Krzysztof Tryba, zam. w Kameli (parafia Hopowo),
      Aleksandra Małgrzata Wołowska, zam. w Kiełpinie;
    • Paweł Żuber, zam. w Gdańsku,
      Karolina Maria Kankowska, zam. w Kiełpinie;
    • Sebastian Franciszek Kerlin, zam. w Kiełpinie,
      Wiktoria Brandt, zam. w Kiełpinie;
    • Łukasz Witta, zam. w Brodnicy,
      Nikola Ewa Stefanowska, zam. w Kiełpinie.