VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

9 maja 2021 roku

Od poniedziałku do środy przeżywamy Dni Krzyżowe. W tych dniach modlitwy błagalne o urodzaje o g. 7.00.

W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Młodzieżowego Kręgu Biblijnego.

W środę od g. 17.30 modlitwy Apostolatu Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

W czwartek 13 maja o g. 20.00 Msza Święta i pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie.

Spotkania rodziców i dzieci komunijnych: wtorek, g. 19.00 – IIIC + Borcz; środa, g. 19.00 – III A, B.

Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiamy codziennie o g. 17.45.

W związku z obchodami Tygodnia Bibliotek w Polsce, Biblioteka Katolicka przy naszej parafii zaprasza do odwiedzin placówki dzisiaj, 9 maja, w g. 8.30 – 14.00. Na odwiedzających bibliotekę czeka niespodzianka.

16. Borczańska Drużyna Harcerek „Rosa” prowadzi nabór do swojej jednostki. Chętne dziewczynki z klas 4 – 7 SP są zaproszone dzisiaj, 9 maja, na grę harcerską w Hopowie, która rozpocznie się o g. 13.00 przed kościołem. Wszystkie informacje pod nr. tel. 724-864-650.

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę inwestycyjną przeznaczoną na opłaty związane z pielęgnacją drzewostanu na cmentarzu.

Odeszli do wieczności: śp. Alfons Formela, śp. Teresa Puzdrowska, śp. Agnieszka Langa. Wieczny odpoczynek…