XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
16 września 2018 roku

Dzisiaj Bieg Arasmusa. To jedno z największych wydarzeń sportowych w naszym regionie. W programie liczne biegi towarzyszące i atrakcje dla dzieci i rodzin. Zapraszamy mieszkańców Kiełpina do kibicowania. Punkty kibica będą się znajdować przy przedszkolu Aniołek i przy stadionie. Więcej informacji na stronie: www.biegarasmusa.pl.

Nowenna do MBNP w środę w intencji dobrych owoców misji parafialnych.

W sobotę, jak zawsze w 22. dniu miesiąca, po Mszy odprawianej o 18:00 nabożeństwo ku czci św. Rity.

Za tydzień, od 23 do 29 września, misje parafialne.
Od czwartku odmawiamy nowennę w intencji misji. Prosimy o zapoznanie się z programem misji i o aktywne w nich uczestnictwo. Misje poprowadzą księża reprezentujący wydział duszpasterski naszej diecezji: ks. Wojciech Niemczewski i ks. Radosław Karczewski.

W sobotę 29 września odpust parafialny. Suma odpustowa pod przewodnictwem księdza biskupa diecezjalnego o 17:00.

24 września o 19:30 w Szkole Podstawowej w Kiełpinie odbędzie się zebranie wiejskie sołectwa Kiełpino.

Bóg zapłać za systematyczne wspieranie wszelkich inicjatyw inwestycyjnych.

Dzieci ze szkoły podstawowej będą mogły zaopatrywać się w ćwiczenia do religii w szkole. Cena jednego egzemplarza, podobnie jak w ubiegłym roku, to 9 złotych. Ćwiczenia rozprowadzać będą panie katechetki.

Zapraszamy do nabywania dobrej lektury – na czytelników czekają: Pielgrzym, Michałki, Gość Niedzielny, Mały Pielgrzym, W Rodzinie.

SPOTKANIA FORMACYJNE

Spotkanie formacyjne dla dorosłych, członków modlitewnej wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca po wieczornej Mszy Świętej, o 18:50.

Zapraszamy na spotkania formacyjne:
dzieci ze szkoły podstawowej (zwłaszcza z klas III, rozpoczynające przygotowanie do I Komunii Świętej) – w czwartek o 19:00,
młodzież, która kontynuuje przygotowanie do bierzmowania (z klas III gimnazjum oraz z klas VIII) – w piątek o 19:00,
młodzież z klas VII zapraszamy w niedziele na Msze Święte o 9:30 i krótką minikatechezę po Eucharystii,
spotkanie integracyjne wspólnoty Niezwyciężeni – w sobotę o 11:00.

W środy zapraszamy dzieci i młodzież zainteresowanych grą w szachy i w inne ciekawe gry planszowe na zajęcia, które będą się odbywały od 16:00 do 17:30 w salce kominkowej.
W czwartki od 15:00 do 17:00 odbywać się będą zajęcia teatralne, na które zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat.
W soboty od 10:00 zajęcia muzyczne.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Daniel Bobkowski, stanu wolnego, Bącz, parafia w Mirachowie