XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 października 2020 roku

Dzisiaj w parafiach naszego dekanatu prowadzona jest zbiórka do puszek na budowę hospicjum w Kartuzach w ramach akcji Pola Nadziei. Wolontariusze z naszej szkoły zbierają datki po każdej Mszy Świętej.

W poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się  spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca

We wtorek o godz. 19:00 spotkanie młodzieżowego kręgu biblijnego.

W środę od godz. 17:30 modlitwy apostolatu Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

W czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo do św. Rity.

W październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe – codziennie o godz. 17:30. O prowadzenie różańca prosimy wspólnoty parafialne. Różaniec dla dzieci i młodzieży w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16:30.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12:15 poświęcone zostaną różańce dla dzieci, które w przyszłym roku przyjmą I Komunię Świętą.

W dzisiejszą i przyszłą niedzielę przy kaplicy św. Jana Pawła II można składać wypominki roczne oraz na listopad.

Składamy nasze podziękowanie p. Karczewskiemu za wykonanie i montaż nowego krzyża w kaplicy przedpogrzebowej. Trwają prace wykończeniowe w przygotowaniu nowej salki z aneksem kuchennym, która będzie do dyspozycji naszych grup parafialnych.

Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

Nasz powiat nadal znajduje się w czerwonej strefie ograniczeń związanych z pandemią. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Odszedł do wieczności śp. Brunon Gogoliński; pogrzeb odbył się w sobotę.

Zapowiedzi przedślubne:

• Roman Witkowski, zam. w Borczu,
      Magdalena Witkowska, zam. w Borczu.

.