XV NIEDZIELA ZWYKŁA
15 lipca 2018 roku

W niedzielę, 22 lipca, po porannej Mszy Świętej nabożeństwo do św. Rity.

Za tydzień odpust MB Szkaplerznej w Sianowie. Suma odpustowa o 11:30. W sobotę, 21 lipca, będzie możliwość wyjazdu na Mszę dla chorych. Zbiórka o 8:20 przy Ribenie.

W środę nowenna o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

W lipcu biuro parafialne będzie czynne od 16:00 do 16:45 (od 16:45 do 17:00 okazja do spowiedzi).

Można zamawiać intencje mszalne na 2019 rok.

W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętych w Borczu.

Bóg zapłać za regularnie składane ofiary na inwestycje.

Od 28 sierpnia do 2 września br. parafia organizuje pielgrzymkę na Ukrainę pod hasłem „Szlakiem bohaterów Trylogii”. W programie m.in. Zbaraż, Chocim, Kamieniec Podolski i Lwów (wieczorem udział w operze). Szczegóły i zapisy w zakrystii lub w kancelarii. Konieczny ważny paszport. Chętni niech kontaktują się z księdzem Andrzejem, tel. 506-080-741.

Od czwartku, 19 lipca, do soboty, 21 lipca, odbędą się półkolonie. Rozpoczną się wyjazdem do Sianowa w czwartek o 9:00. Zbiórka w salce pod plebanią.

Szensztackie siostry Maryi zapraszają na pielgrzymki autokarowe: jednodniową w sobotę 21 lipca do Kołobrzegu, Koszalina i Darłowa oraz czterodniową od 2 do 5 sierpnia do Torunia, Niepokalanowa, Warszawy, Góry Kalwarii, Powsina i Świdra. Dokładniejsze informacje są umieszczone na plakacie w gablocie.

Zapraszamy do nabywania dobrej lektury – na czytelników czekają: Pielgrzym, Michałki, Gość Niedzielny, W Rodzinie.

SPOTKANIA FORMACYJNE

Spotkanie formacyjne dla dorosłych, członków modlitewnej wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca po wieczornej Mszy Świętej, o 18:50.

Zapraszamy na spotkania w ramach poszczególnych róż różańcowych.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Wojciech Konkol, stanu wolnego, Łapalice