WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

24 maja 2020 roku

Nabożeństwa majowe w naszym kościele o 17:30. Trwamy też na różańcu o ustanie pandemii o 20:30.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Od 17:30 nabożeństwo majowe i modlitwy przygotowujące do koronacji Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

Po Mszy Świętej o 18:00 w środę zapraszam na spotkanie wszystkich chętnych rodziców, którzy pragną, by ich dziecko przyjęło I Komunię Świętą jeszcze przed wakacjami. Wymagana jest do tego pisemnie wyrażona zgoda rodziców oraz zachowanie wszystkich przepisów państwowych i kościelnych oraz ograniczeń wynikających z prawa w czasie epidemii.

W piątek po Mszy Świętej o 18:00 nabożeństwo do świętego Michała Archanioła.

W sobotę po Mszy Świętej o 18:00 adoracja i uwielbienie w wigilię Zesłania Ducha Świętego prowadzone przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca.

W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Tego dnia możemy zyskać odpust zupełny za hymn O Stworzycielu, Duchu, przyjdź. Zachęcamy do modlitwy z prośbą o dary Ducha Świętego.

Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościoła. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz naszej rodziny parafialnej.

Pan sołtys ogłasza, że 30 maja w Kiełpinie będzie można zaszczepić psa przeciw wściekliźnie. Więcej informacji na plakatach.

W zakrystii lub u ministrantów można nabyć Pielgrzyma, Gościa Niedzielnego, Małego Pielgrzyma i oczywiście parafialne Michałki.

Zapowiedzi przedślubne:

• Tomasz Mielewczyk,
      Monika Zielińska, zam. w Kiełpinie;
    • Bartłomiej Krefta, zam. w Kiełpinie,
      Justyna Lew-Kiedrowska;
    • Andrzej Kryszewski, zam. w Sitnie,
      Martyna Żołnowska, zam. na ul. Piaskowej w Mezowie;
    • Patryk Wroński,
      Patrycja Mielewczyk, zam. na ul. Hallera w Kiełpinie;
    • Patryk Labuda,
      Dominika Hinca, zam. na ul. Osiedlowej w Kiełpinie;
    • Szymon Kałużny,
      Katarzyna Chołostiakow, zam. w Gdańsku.