IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

21 kwietnia 2024 roku

W każdą niedzielę okresu wielkanocnego zapraszamy na procesję, którą rozpoczynamy Mszę św. o godz. 11.00.

W poniedziałek po Mszy Świętej o g. 18.00 nabożeństwo do św. Rity i spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej z grupy sobotniej (klas III B + Borcz).

W środę od g. 17.30 modlitwy Apostolatu MB Trzykroć Przedziwnej.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej z grupy niedzielnej (klas III A i C).

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę. Trwają prace przy renowacji budynku parafialnego (organistówki). Dziękujemy p. Mateuszowi za użyczenie kompresatora w celu wyczyszczenia elewacji piaskiem krzemowym.

Trwa peregrynacja obrazu MB Nieustającej Pomocy. Bądźmy zatroskani o naszych sąsiadów, aby każdy miał okazję doświadczyć łask płynących przez wstawiennictwo Matki Bożej.

Odeszli do wieczności:

• śp. Zygmunt Miłosz, l. 75, z ul. Starowiejskiej, pogrzeb odbył się w środę,
    • śp. Andrzej Rychert, l. 54, z Leszna, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o g. 11.00,
    • śp. Bogdan Renowski, l. 75, z ul. Starowiejskiej, pogrzeb odbędzie się we wtorek o g. 10.00.

Wieczny odpoczynek…