II NIEDZIELA ZWYKŁA
20 stycznia 2019 roku

Bóg zapłać za ofiary złożone na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

We wtorek, 22 stycznia, po Mszy Świętej odprawianej o 18:00 nabożeństwo ku czci św. Rity.

Nowennę do MBNP w środę odprawimy o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

Za tydzień przed rodzinną Mszą Świętą, na 12:00, zapraszamy dzieci na nabożeństwo przy żłóbku. Następnie w łączności ze Mszą Świętą, odprawianą o 12:15, obejrzymy ostatnie w tym roku jasełka, w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej z Kiełpina.

Jutro kończymy kolędę parafialną. Bardzo dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i wspaniałą atmosferę kolędową. Powracamy do tradycyjnych godzin funkcjonowania biura parafialnego i odprawiania Mszy Świętych.

Za tydzień roczne sprawozdanie dotyczące wydarzeń duszpasterskich w naszej parafii.

Zapraszam wszystkich należących do Rady parafialnej na kolędę do plebanii w najbliższą niedzielę, 27 stycznia, na 15:00.

Stowarzyszenie Krąg Arasmusa organizuje wyjazd autokarem do Teatru Miejskiego w Gdyni na spektakl „Życie i przygody Remusa” – 16 marca, 16:00, koszt: 50 zł. Wyjazd sprzed groty o 14:30.

Bóg zapłać za rodzinne ofiary składane na cele inwestycyjne.

Spotkania formacyjne:
dla dorosłych, dla modlitewnej wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca – w niedzielę po wieczornej Mszy Świętej, o 18:50,
dla dzieci (ze szkoły podstawowej, szczególnie dla klas III) – w czwartek o 19:00,
spotkanie KSM-u – we wtorek (!) o 19:00,
– minikatechezy formacyjne dla wszystkich kandydatów do bierzmowania (klasy VII i VIII szkoły podstawowej, III gimnazjum) – w niedzielę po Mszy Świętej odprawianej o 9:30; obecność obowiązkowa,
comiesięczne spotkania w ramach róż różańcowych – w salce parafialnej lub prywatnie w domach w dogodnych dla siebie terminach (dziś po Mszy Świętej o 11:00 wymiana tajemnic),
– w czwartki od 15:00 do 17:00 odbywać się będą zajęcia teatralne, na które zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat,
– w soboty od 10:00 zajęcia muzyczne.

ZAPOWIEDZI

Marek Flisykowski, stanu wolnego, Kiełpino