XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

17 listopada 2019 roku

Wczoraj odbyło się uroczyste poświęcenie oraz otwarcie biblioteki i świetlicy w budynku przy plebanii. Serdecznie dziękuję biskupowi Arkadiuszowi, władzom samorządowym oraz wszystkim biorącym udział w tym ważnym dla Kiełpina wydarzeniu.

W środę o 17:30 nowenna przygotowująca do koronacji obrazu Matki Bożej Pielgrzymującej na Królową Jedności Rodzin.

W piątek po Mszy o 18:00 nabożeństwo do św. Rity.

W przyszłą niedzielę, w uroczystość Chrystusa Króla, podczas Mszy Świętej o 11:00 nastąpi uroczyste przyjęcie kandydatów do grona ministrantów.

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na cele kościoła.

Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

Od 7 do 8 grudnia organizowany jest w naszej parafii wyjazd do Częstochowy na uroczystość zawierzenia się Matce Bożej. Wszystkich tych, którzy szczególnie potrzebują wstawiennictwa Maryi w ważnych dla siebie sprawach zapraszamy do wspólnej modlitwy i pielgrzymowania. W programie zwiedzanie sanktuariów: Świętej Rodziny w Studziannie, świętej Anny Samotrzeć w Świętej Annie, Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Koszt wyjazdu z noclegiem: 190 zł

Stowarzyszenie Szkoła w Borczu Spełnia Marzenia zaprasza wszystkich uczniów z rodzicami lub dziadkami na spotkanie integracyjne, które odbędzie się w piątek, 22 listopada, o 17:00.

Spotkania formacyjne:

• spotkanie dla młodzieży z KSM-u wyjątkowo w poniedziałek o 18:00, z okazji wspomnienia patronki, bł. Karoliny Kózkówny,
    • zbiórka dla ministrantów i kandydatów w środę o 18:30,
    • spotkanie formacyjne dla dzieci prowadzone przez panie katechetki w czwartek o 18:00 (!),
    • spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 w piątek o 19:00 (!),
    • spotkania w ramach Seminarium Odnowy Wiary w niedziele o 18:50.