Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej

Już w najbliższą niedzielę, 27 maja, odbędzie się w naszej parafii tegoroczna Pierwsza Komunia Święta.

Ostatnia próba dla dzieci, które mają przystąpić do tego sakramentu, odbędzie się w czwartek o 18:30. Natomiast w sobotę od 8:30 trwać będzie spowiedź przeznaczona dla nich i ich rodzin.

Zwracamy uwagę, że w najbliższą niedzielę obowiązywać będzie zmieniony porządek Mszy Świętych – zostaną one odprawione o 7:30, 8:30, 10:00 (Pierwsza Komunia Święta), 12:00 i 18:00. Podczas uroczystej Eucharystii o 10:00 miejsca siedzące będą zarezerwowane tylko dla przystępujących do sakramentu dzieci i ich rodziców – wejdą oni procesjonalnie do uprzednio zamkniętego, pustego kościoła, przed pozostałymi wiernymi.

Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w naszej parafii tradycyjnie w uroczystość Zesłania Ducha Świętego.