Rekolekcje Pełnia życia

Zapraszamy wszystkich serdecznie na rekolekcje „Pełnia Życia”, które odbędą się w dniach 20-22 marca. Są te rekolekcje ewangelizacyjne współorganizowane przez Wydział Duszpasterski Kurii Diecezji Pelplińskiej, Szkołę Nowej Ewangelizacji Okikos 2.04 oraz naszą parafię.

Gościć będziemy w Gospodarstwie Agroturystycznym u Państwa Rychertów.plakat

Osoby chcące wziąć udział prosi się o zarejestrowanie pod adresem lub zakrystii kościoła parafialnego. Zapisy mają na celu jedynie poznanie przybliżonej liczby uczestników, także jeśli ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili również gorąco zapraszamy.

Będziemy wdzięczni za symboliczne pokrycie kosztów organizacji rekolekcji.

Plan:

  • piątek: 18:45 – 21:15
  • sobota: 9:00 – 12:30, przerwa obiadowa, 14:00 – 17:45
  • niedziela: 9:00 – 12:00 (o 11:00 wspólna Eucharystia)

 

Mapa dojazdowa:

 

Miejsce: