Michałki – powstał biuletyn informacyjny parafii

Wychodząc minionej niedzieli z kościoła, najprawdopodobniej otrzymali Państwo pierwszy numer parafialnego biuletynu informacyjnego. To nowość w parafii, którą przygotowała młodzież z grupy Quis ut Deus. Gazetka nosi wdzięczny tytuł „Michałki”, nawiązujący oczywiście do imienia naszego patrona.

Nowe wydania biuletynu mają się ukazywać co tydzień. Znajdą w nich Państwo przydatne i ciekawe informacje. W obecnym numerze można się zapoznać między innymi z komentarzem do niedzielnej Ewangelii, historią bł. Władysława z Gielniowa, którego liturgiczne wspomnienie przypada w najbliższy piątek, oraz planem nadchodzących rekolekcji ewangelizacyjnych. Zawarte w nim intencje mszalne mogą być szczególnie przydatne dla tych, którzy nie korzystają na co dzień z internetu.

Michałki

„Michałki” będą dostępne za 50-groszową opłatą, dzięki której redakcja będzie mogła pokryć koszty zakupu papieru i toneru.

Zachęcamy do korzystania z nowego źródła informacji o tym, co dzieje się w naszej parafii.