III Rodzinny Festyn Parafialny – zaproszenie

Parafia pw. św. Michała Archanioła w Kiełpinie wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi i Wspierania Kultury Kiełpie zapraszają wszystkich do Kiełpina na III Rodzinny Festyn Parafialny, który rozpocznie się w niedzielę 3 lipca o 13:00.
III Festyn Rodzinny

W trakcie festynu będzie można poczęstować się domowymi ciastami, goframi, grochówką czy upiec kiełbasę na ognisku. Przewidziano wiele zabaw i gier dla całych rodzin, turniej szachowy oraz inne atrakcje. Wydarzeniu towarzyszyć będą piękne pieśni wykonywane przez różne zespoły występujące w ramach I Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Quis ut Deus. Wszystko zakończy się koncertem zespołu ewangelizacyjnego Na cały Głos z Pelplina.

PROGRAM:
13:00 – uroczyste otwarcie
13:10 – schola z Kiełpina
13:25 – zabawy
13:45 – Serafinki z Przedszkola Niepublicznego Aniołek w Kiełpinie
14:00 – Niebiańskie Dzieci z Somonina
14:15 – schola przy parafii pw. Nawiedzenia NMP w Hopowie
14:30 – zabawy
14:50 – zespół przy parafii pw. św. Kazimierza w Kartuzach
15:05 – zespół przy parafii pw. św. Wojciecha w Kartuzach
15:20 – zabawy
15:40 – zespół parafialny Cantus Angeli z Wygody Łączyńskiej
15:55 – zespół Niebo z Kartuz
16:10 – zabawy, rozpoczęcie obrad juryI Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej -Quis ut Deus-
16:30 – zakończenie festynu na placu, przejście do kościoła
16:45 – ogłoszenie wyników I Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w kościele
17:00 – koncert zespołu Na cały Głos z Pelplina
17:50 – zakończenie