Wigilijne spotkanie wspólnoty Niezwyciężeni

Na tydzień przed Bożym Narodzeniem świąteczny nastrój zapanował wśród członków wspólnoty Niezwyciężeni, którzy przybyli do plebanii na spotkanie opłatkowe.

Poza należącymi do grupy i regularnie im towarzyszącym księdzem proboszczem, do wspólnego stołu zasiedli także ksiądz wikariusz, diakon Mateusz Drutel, burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński, sołtys Kiełpina Mirosław Paczoska i radny Rady Miejskiej Ryszard Herbasz.

Spotkanie rozpoczął ksiądz proboszcz, a po nim pan Albin Miłosz podzielił się swoimi refleksjami i wspomniał członkinie grupy, które w minionym roku odeszły do wieczności. Następnie wszyscy przełamali się opłatkiem. Nie zabrakło wspaniałego poczęstunku, upominków, życzeń od gości, wspólnego śpiewu kolęd i przebojów Arki Noego oraz oczywiście wielu rozmów.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

Niezwyciężeni to parafialna grupa składająca się z osób z niepełnosprawnością oraz ich bliskich, którzy integrują się poprzez regularne spotkania w salce kominkowej i wspólne wyjazdy.