Droga krzyżowa na ulicach

W ostatni przed Wielkim Tygodniem piątek liczni parafianie uczestniczyli w nabożeństwie pasyjnym, które miało miejsce wyjątkowo nie w kościele, a na ulicach naszej miejscowości.

Po krótkim wprowadzeniu wszyscy udali się przed plebanię, gdzie przedstawiono skazanie Jezusa na śmierć. Kolejne stacje drogi krzyżowej rozlokowane były na ulicach Arasmusa i Kolejowej oraz na terenie cmentarza. Podczas każdej z nich uczestnicy nabożeństwa mogli zobaczyć krótkie przedstawienia wspominanych wydarzeń oraz usłyszeć rozważania oparte o objawienia, których doświadczyła siostra Maria Józefa Menéndez.

>>> GALERIA <<<

Tegoroczną drogę krzyżową przygotował odbywający u nas praktykę diakon Dawid Braun we współpracy z młodzieżą parafii.