Transmisje Mszy i nabożeństw – przypomnienie

Ponieważ w dalszym ciągu okoliczności zmuszają do korzystania z dyspensy i pozostawania w domach, przypominamy o możliwości śledzenia medialnych transmisji nabożeństw.

Niedzielna Eucharystia będzie nadawana między innymi:

W dni powszednie Mszę Świętą transmitujemy z naszego kościoła o 18:00 (w soboty o 17:00) na Facebooku. Inne przekazy to na przykład: o 13:30 w Telewizji Trwam, o 18:00 w Radiu Głos i na kanale lubelskich dominikanów w serwisie YouTube.

Za pośrednictwem mediów można też uczestniczyć w nabożeństwach wielkopostnych:

• drodze krzyżowej – w piątek o 16:00 (dla dzieci), 18:00 (dla dorosłych) i 19:00 (dla młodzieży) w Radiu Głos oraz o 18:30 w Pierwszym Programie Polskiego Radia,
    • Gorzkich żalach – w niedzielę o 15:00 w naszej transmisji i o 17:30 w Radiu Głos.

Równolegle z przekazem radiowym Radio Głos oferuje zwykle transmisję obrazu w serwisach YouTubeFacebook.

W naszej diecezji trwają też prace nad rekolekcjami online dla młodzieży i dorosłych, które mają się rozpocząć w Niedzielę Palmową.

Zachęcamy do modlitwy!